2.8.2016

Kariéra

Olomoucká softwarová společnost založená roku 1994

Nabízí pracovní místo na pozici

KONZULTANT/KOZULTANTKA

Požadujeme

Logo_vrtule ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v IT nebo praktické zkušenosti v IT, SQL*
Logo_vrtule analytické myšlení, komunikativnost, práci v týmu, organizační schopnosti, spolehlivost
Logo_vrtule znalost Windows, MS Office (excel, word, outlook), SQL*, XML*, základy VB.NET*
Logo_vrtule orientace v laboratorní a klinické problematice*
Logo_vrtule řidičské oprávnění skupiny B (výjezdy k zákazníkům)
Logo_vrtule rychlé osvojování nových znalostí a dovedností
Logo_vrtule pasivní znalost anglického jazyka

Nabízíme

Logo_vrtule hlavní pracovní poměr – úvazek 1,0
Logo_vrtule příjemné a kreativní pracovní prostředí
Logo_vrtule práci s moderními informačními technologiemi
Logo_vrtule neustálý odborný růst a specializaci v oboru
Logo_vrtule motivační prémiový systém
Logo_vrtule služební notebook a mobil
Logo_vrtule příspěvek na stravování
Logo_vrtule příspěvek na dovolenou
Logo_vrtule 3 dny krátkodobého volna na vyléčení a 25 dní dovolené
Logo_vrtule očkování

Náplň práce

Logo_vrtule implementace laboratorního informačního systému u zákazníků
Logo_vrtule analýza, instalace, migrace, parametrizace, školení, asistovaný dohled
Logo_vrtule podpora zákazníků (analýza a řešení požadavků z provozu)
Logo_vrtule testování a připomínkování nových verzí

Vhodné pro absolventy!

Nástup možný IHNED.

* Požadavky jsou významnou výhodou, ne však podmínkou přijetí. Očekáváme však rychlé doplnění potřebné kvalifikace.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu prace@dssoft.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu přijímacímu pohovoru.

Platnost inzerátů končí dne 30.6.2024.

Prohlášení

Společnost DS Soft Olomouc, spol. s r.o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise budou využity pouze pro potřeby vypsaného výběrového řízení a tyto údaje nebudou žádným jiným způsobem předány třetím stranám bez případného předešlého souhlasu uchazeče.